Przyprawy na czarnym tle

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©Dionisvera
Nr zdjęcia: #191057762
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane w domu

Pośród wielu ciekawych alternatyw, jakie można użyć w wystroju domu, bezkonkurencyjne miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj łatwo i stosunkowo niedrogo zaprojektować autetycznie cudowne panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane przeważnie trafiają w przestrzeń pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale bynajmniej nie są to jedyne pole, w którym mogą się pojawić. Takie panele są szczególnie wytrzymałe i uniwersalne, ponieważ wykonane są z hartowanego szkła, które można pokryć kolorem na dobrą sprawę w jakikolwiek sposób. Uzyskiwane kolory i wzory są niemalże niezniszczalne ze względu na zastosowania do ich osłony specjalnych żywic epoksydowych, które generują na ich powierzchni nadprogramową warstwę ochronną, chroniącą poza tym przed promieniami UV. Co warto wiedzieć, na panelu mogą zostać zamieszczone w zasadzie jakiekolwiek wzory, co pozwala nam w sposób bezgraniczny bawić się estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE