przygotowanie kawy w kolejności od fasoli do filiżanki

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©luigi giordano
Nr zdjęcia: #165159163
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane na ścianę

Wśród wielu dekoracji ściennych, jakie mogą pojawić się w kuchniach i łazienkach, a poza tym w innych pomieszczeniach domu lub biura, mocno korzystnie odróżniają się panele szklane. Mogą one być w zupełności przezroczyste, oferować uzgodnioną barwę lub gradient, jeszcze posiadać wysoce zawiły wzór na normach analogicznych do fototapet.

Tafla szkła, czyli dekor szklany, to nadzwyczajna ozdoba wszędzie tam, gdzie specjalne rozproszenie światła jest plusem. Takim miejscem jest chociażby przestrzeń między szafkami i blatem w kuchni, ale też cała nieokazała łazienka, gdzie każde rozproszenie światła udzieli nam nadprogramowe metry kwadratowe, choćby jeśli osiągalne tylko optycznie. Panele zrealizowane ze szkła stanowczo poszerzają przystępne dla nas rozwiązania aranżacji wnętrza pozwalają nam na uzyskanie w zasadzie dowolnego efektu, który w dodatku jest bardzo odporny na działanie wszelkiego rodzaju czynników mechanicznych (uderzenia), jak również wilgoci. Panele nie przebarwiają się i można je dowolnie myć i szorować.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE