Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

Panel Szklany do łazienki Podwodna Scena Z Rafą Koralową I Tropikalną Ryba

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©Romolo Tavani
Nr zdjęcia: #161347812
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 125 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość

Panele szklane w domu

Pośród wielu pasjonujących wyborów, jakie można zastosować w aranżacji wnętrza domu, bezkonkurencyjne miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj bez wysiłku i stosunkowo niewielkim kosztem utworzyć naprawdę cudowne panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane przeważnie trafiają w przestrzeń pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale bynajmniej nie są to wyłączne miejsca, w którym mogą się pojawić. Oferowane panele są mocno wytrzymałe i uniwersalne, ze względu na to, że wyprodukowane są z hartowanego szkła, które możemy pokryć kolorem na dobrą sprawę w wolny sposób. Osiągane kolory i wzory są niemalże niezniszczalne z powodu zastosowania do ich ochrony specjalnych żywic epoksydowych, które wprowadzają na ich powierzchni uzupełniającą warstwę ochronną, broniącą ponadto przed promieniami UV. Oprócz tego, na panelu mogą znajdować się właściwie którekolwiek wzory, co pozwala nam w sposób nieograniczony manewrować estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Potencjał wielu materiałów wciąż jest nie do końca wykorzystany, odkrywamy go wraz z pojawianiem się coraz nowszych technologii. Szkło od wieków jest cenionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, który nam służy do produkcji oryginalnych i efektownym dekoracji ściennych nazywanych panelami szklanymi. Technika bezpośredniego druku UV na szkle jest stosunkowo nowa, jednak bardzo szybko zyskała uznanie wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, na powierzchni pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów. Nowym ostatnio coraz modniejszym trendem, jest stosowanie paneli szklanych z grafiką, jako wypełnienie nad kominkiem – dobrze dobrana kompozycja pozwala uzyskać ciekawy efekt architektoniczny, jednocześnie zapewniając trwałość i łatwość czyszczenia oraz obsługi.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).