Liście bananowca na czarnym tle.

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©yana2607
Nr zdjęcia: #159073707
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane w domu

Wśród wielu intrygujących możności, jakie można zastosować w wystroju domu, wysokie miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj z łatwością i stosunkowo korzystnie cenowo zamówić naprawdę doskonałe panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane najczęściej trafiają w przestrzeń pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale wcale nie są to wyłączne pole, w którym mogą zostać zamieszczone. Nasze panele są bardzo wytrzymałe i wielofunkcyjne, gdyż stworzone są z hartowanego szkła, które można pokryć kolorem właściwie w dowolny sposób. Wypracowane kolory i wzory są prawie że niezniszczalne ze względu na zastosowania do ich ochrony specjalnych żywic epoksydowych, które tworzą na ich powierzchni ekstra warstwę ochronną, broniącą jeszcze przed promieniami UV. Co warto wiedzieć, na panelu mogą znajdować się niemal jakiekolwiek wzory, co pozwala nam w sposób całkowity manewrować estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE