Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

Kolorowe ryby rafy koralowej Morza Czerwonego.

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©volff
Nr zdjęcia: #141492655
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 125 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość

Panele szklane w domu

Wśród wielu pasjonujących opcji, jakie można użyć w aranżacji wnętrza domu, wyjątkowe miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj z łatwością i stosunkowo korzystnie cenowo tworzyć prawdziwie cudowne panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane często trafiają w przestrzeń pomiędzy półkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale bynajmniej nie są to jedyne ulokowanie, gdzie mogą zostać zamieszczone. Nasze panele są wysoce wytrzymałe i wielofunkcyjne, gdyż stworzone są z hartowanego szkła, które możemy pokryć kolorem w zasadzie w dowolny sposób. Uzyskiwane kolory i wzory są niemalże niezniszczalne z powodu zastosowania do ich zabezpieczenia specjalnych żywic epoksydowych, które tworzą na ich powierzchni uzupełniającą warstwę ochronną, broniącą ponadto przed promieniami UV. Co więcej, na panelu mogą znajdować się prawie dowolnie wybrane wzory, co pozwala nam w sposób zupełny władać estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Potencjał wielu materiałów wciąż jest nie do końca wykorzystany, odkrywamy go wraz z pojawianiem się coraz nowszych technologii. Szkło od wieków jest cenionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, który nam służy do produkcji oryginalnych i efektownym dekoracji ściennych nazywanych panelami szklanymi. Technika bezpośredniego druku UV na szkle jest stosunkowo nowa, jednak bardzo szybko zyskała uznanie wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, na powierzchni pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów. Nowym ostatnio coraz modniejszym trendem, jest stosowanie paneli szklanych z grafiką, jako wypełnienie nad kominkiem – dobrze dobrana kompozycja pozwala uzyskać ciekawy efekt architektoniczny, jednocześnie zapewniając trwałość i łatwość czyszczenia oraz obsługi.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).