Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie
Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Kreatywne sztuki czerwone światło Fractal Waves Abstract Background NR ZDJĘCIA: #87077837

SKONFIGURUJ ZAMÓWIENIE
CENA AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE PRZELICZONA

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
© SidorArt
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
1ZMIEŃ PRODUKT
Produkt (rodzaj wydruku)
2WPISZ WŁASNE WYMIARY
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Laminat
Kadr
3WYBIERZ PODKŁAD
Kliknij na listę i przeczytaj charakterystykę podkładu.
4EFEKTY
ZMIEŃ KOLORYSTYKĘ ZDJĘCIA
Efekty

ODBIJ ZDJĘCIE
Efekty
OBRÓĆ ZDJĘCIE
Efekty

Postaw na fototapetę

Fototapety to pozyskujące ostatnimi czasy ogromną popularność rozwiązanie w odrębie dekorowania pokoi. Systematycznie pojawiają się w kuchniach, gabinetach, w korytarzach i w miejscach użyteczności publicznej, jak na przykład w biurach, niemniej jednak stanowią fantastyczną alternatywę dla wszystkich pomieszczeń w naszym domu lub pracy.

Kompilacja funkcjonalności i boskiego wyglądu

Po pierwsze przystoi uwypuklić, że fototapeta to zasadniczo z automatu najwyższa gatunkowość tapety, na którą da się zdecydować. Egzekwują to wymogi związane z zamiesczaniem nadruku, dlatego nie musimy się zadrzęczać o to, czy na sto procent zakupiona fototapeta będzie perfekcyjna. Będzie. Będziemy mieć możliwość bardzo łatwo z niej usunąć możliwe zanieczyszczenia czy też zabrudzenia, a uszkodzenia mechaniczne nie powinny się na niej bezproblemowo pojawiać. 

Jeżeli chodzi o wygląd, możliwości są dosłownie ogromne, albowiem na nowoczesnej fototapecie może znaleźć się praktycznie wszystko. Nic nas pod tym względem nie stopuje i zrobimy to, co chcemy.

Dodatkowe informacje

Chcesz optycznie powiększyć małą sypialnię?
A może Twój salon jest mało przytulny i chcesz wizualnie zmniejszyć jego powierzchnię?
Twoje wnętrze potrzebuje zmiany i świeżości?

Fototapeta to ozdoba ścienna, dzięki której każdej przestrzeni można nadać nową jakość. Proponujemy tylko ekologiczne tapety bezpieczne dla zdrowia i produkowane w najnowocześniejszej technologii druku Latexowego lub druku Eco-solvent. Dzięki temu obraz wyróżnia się niesamowitą głębią kolorów i fotorealistycznym wyglądem. Druk wykonywany jest z wykorzystanie wodnych tuszy HP LATEX lub ekologicznych tuszy eco-solvent które zapewniają doskonalsze mieszanie kropel, a tym samym większą przestrzeń barwną, wierniejsze oddawanie kolorów, kontrast i nasycenie.

Fototapety pozwalają optycznie powiększyć i pomniejszyć wnętrze, nadać mu wyrazistości i głębi, wyróżnić wybrane strefy w pomieszczeniu, a także zamaskować niedoskonałości powstałe na ścianie. Z ich wykorzystaniem możesz stworzyć aranżacje w każdym stylu, każdego dnia cieszyć się widokiem na paryską Wieżę Eiffla lub plażę z błękitną wodą i złotym piaskiem.
Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: