Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie
Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Jesienny liść na piasku. Piękny cloudscape nad morzem, wschód słońca strzał NR ZDJĘCIA: #224123985

SKONFIGURUJ ZAMÓWIENIE
CENA AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE PRZELICZONA

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
© ValentinValkov
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
1ZMIEŃ PRODUKT
Produkt (rodzaj wydruku)
2WPISZ WŁASNE WYMIARY
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Laminat
Kadr
3WYBIERZ PODKŁAD
Kliknij na listę i przeczytaj charakterystykę podkładu.
4EFEKTY
ZMIEŃ KOLORYSTYKĘ ZDJĘCIA
Efekty

ODBIJ ZDJĘCIE
Efekty
OBRÓĆ ZDJĘCIE
Efekty

Łatwa i wygodna – fototapeta

Dziś fototapeta to relatywnie niedrogie rozwiązanie, szczególnie jak porównamy ją z innymi alternatywami zapewniającymi bliźniaczy poziom estetyki i ochrony dla ścian. Pod względem jakości wizualnej, stylowości, nie ma sobie jednak równych i jesteśmy w stanie stworzyć za jej pomocą wszystko, co nasunie się nam do głowy.

Wytrzymała, łatwa do stosowania i piękna

Technologie tworzenia fototapet prowadzą, że mamy tutaj do czynienia z dwiema warstwami. Ta dekoracja ścienna podzielona jest na komponent, który swobodnie jest przymocować do ściany i tak samo lekko jest potem go z niej wyzbyć się oraz na element, na którym mieści się sam obraz i mocno zaawansowane technologicznie zabezpieczenia czyniące, że bez trudności można taką tapetę myć i nie uszkodzi łatwo od kontaktu z nią. 

Co może się pojawić na naszej fototapecie? Dokładnie wszystko. Ta ozdoba ścienna odpowiada do każdego pokoju w naszym domu, zda egzamin doskonale w firmie, jak i może być świetnym detalem wystroju baru czy też piekarni.

Dodatkowe informacje

Chcesz optycznie powiększyć małą sypialnię?
A może Twój salon jest mało przytulny i chcesz wizualnie zmniejszyć jego powierzchnię?
Twoje wnętrze potrzebuje zmiany i świeżości?

Fototapeta to ozdoba ścienna, dzięki której każdej przestrzeni można nadać nową jakość. Proponujemy tylko ekologiczne tapety bezpieczne dla zdrowia i produkowane w najnowocześniejszej technologii druku Latexowego lub druku Eco-solvent. Dzięki temu obraz wyróżnia się niesamowitą głębią kolorów i fotorealistycznym wyglądem. Druk wykonywany jest z wykorzystanie wodnych tuszy HP LATEX lub ekologicznych tuszy eco-solvent które zapewniają doskonalsze mieszanie kropel, a tym samym większą przestrzeń barwną, wierniejsze oddawanie kolorów, kontrast i nasycenie.

Fototapety pozwalają optycznie powiększyć i pomniejszyć wnętrze, nadać mu wyrazistości i głębi, wyróżnić wybrane strefy w pomieszczeniu, a także zamaskować niedoskonałości powstałe na ścianie. Z ich wykorzystaniem możesz stworzyć aranżacje w każdym stylu, każdego dnia cieszyć się widokiem na paryską Wieżę Eiffla lub plażę z błękitną wodą i złotym piaskiem.
Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: