Wybierz produkt i poznaj jego cechy

Folia samoprzylepna

Nasze folie samoprzylepne drukowane są w najnowocześniejszych technologiach m.in. druk Latexowy oraz druk UV. Wymienione technologie gwarantują najlepszą jakość wydruków oraz niesamowitą głębię kolorów i fotorealistyczny wygląd. Druk na folii odporny jest na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie słoneczne. Nasze folie można wykorzystać do dekoracji ścian, płyt, mebli, sprzętu AGD (np. folia ozdobna na lodówkę, folia ozdobna na pralkę), wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz np. w celu wykonania reklamy na witrynach szklanych. Na zewnątrz zalecamy montaż folii w temperaturze powyżej 8 stopni Celsjusza. Przed montażem podkładu na ścianach, wcześniej należy podłoże zagruntować.

Oferujemy folie samoprzylepne na kilku różnych podkładach:

Folia Samoprzylepna Mat

Matowa folia samoprzylepna z bardzo dobrym klejem. Po oddzieleniu folii od papieru, bezpośednio  aplikujemy ją na powierzchnię. Folia jest stosunkowo cienka. Zalecamy montaż na gładkich powierzchniach tj.: ściana, płyta meblowa, szkło, blacha, metal, drzwi. Folia samoprzylepna jest odporna na warunki atmosferyczne.

Folia Samoprzylepna Błysk

Błyszcząca folia samoprzylepna z laminatem i bardzo dobrym klejem. Po oddzieleniu folii od papieru, bezpośednio  aplikujemy ją na powierzchnię. Folia samoprzylepna błysk jest stosunkowo cienka. Zalecamy montaż na gładkich powierzchniach tj.: ściana, płyta meblowa, szkło, blacha, metal, drzwi. Folia samoprzylepna błysk jest odporna na warunki atmosferyczne. 

Folia Transparent

Druk lustrzany na folii transparentnej - potocznie nazywany "druk po stronie kleju". Wydruk na tej folii jest transparentny (widoczne są tylko kolory) bez białego podkładu. Folia swoje zastosowanie ma m.in. przy podklejaniu szkła, plexi i innych podkładów transparentnych. 

Folia Transparent Full Color (biały poddruk) 

Folia z wydrukiem pełno kolorowym o powierzchni matowej. Technologia lustrzanego druku, potocznie nazywanym "druk po stronie kleju". Często wykorzystywany materiał do podklejania szkieł (imitacja paneli szklanych z bezpośrednim nadrukiem do kuchni i łazienki).Folia Transparent Full Color do podświetleń (kolor, biały, kolor) 

Folia z wydrukiem pełno kolorowym o powierzchni matowej. Technologia lustrzanego druku, potocznie nazywanym "druk po stronie kleju". Często wykorzystywany materiał do podklejania szkieł, plexi oraz kasetonów reklamowych. Wykorzystany druk trzy warstwowy idealnie rozprowadza światło. Wydruk widoczny jest z dwóch stron.Folia One Way Vision

Folia posiada dziurkowaną perforacje widoczności - od wewnętrznej strony pomieszczenia ograniczona jest do 70%, natomiast od strony zewnętrznej widać wyraźnie kolorowy nadruk. Folia One Way Vision idealnie sprawdza się jako dekoracja szklanych witryn i drzwi oraz szyb m.in. w pojazdach.


Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: