Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Przeczytaj co piszą o nas nasi klienci  KLIKNIJ

Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie
Wybierz produkt i poznaj jego cechy

Folia samoprzylepna

Wszystkie matowe folie samoprzypelne drukujemy w technologii EFI VUTEK 32PRO+ HIGH QUALITY - jest to technologia bezwonnego, bezpiecznego druku światłoutwardzalnego. Powłoka jest trwała, zmywalna i nie wymaga laminowania. Pod światło, druk uzyskuje efekt delikatnej satyny.
Nasze matowe folie to symbol elegancji i dobrego stylu
Folie błyszczące, drukujemy na żywicznym ploterze Eco Solventowym - druk jest bezpieczny i ekologiczny, co możemy potwierdzić certyfikatami. Dla bardziej narażonych na czynniki takie jak woda czy promieniowanie UV aplikacji, zalecamy laminowanie wydruków w technologii Eco Solvent.
Nasze folie można wykorzystać do dekoracji ścian, płyt, mebli, sprzętu AGD (np. folia ozdobna na lodówkę, folia ozdobna na pralkę), wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz np. w celu wykonania reklamy na witrynach szklanych. Na zewnątrz zalecamy montaż folii w temperaturze powyżej 8 stopni Celsjusza. Przed montażem podkładu na ścianach, wcześniej należy podłoże zagruntować.

Oferujemy szeroką gamę folii - jeżeli czegoś nie ma na stronie - prosze pytać.

   Folia Samoprzylepna Mat

Matowa folia samoprzylepna z bardzo dobrym klejem. Po oddzieleniu folii od papieru, bezpośednio  aplikujemy ją na powierzchnię. Folia jest stosunkowo cienka. Zalecamy montaż na gładkich powierzchniach tj.: ściana, płyta meblowa, szkło, blacha, metal, drzwi. Folia samoprzylepna jest odporna na warunki atmosferyczne.

   Folia Samoprzylepna Błysk

Błyszcząca folia samoprzylepna z laminatem i bardzo dobrym klejem. Po oddzieleniu folii od papieru, bezpośednio  aplikujemy ją na powierzchnię. Folia samoprzylepna błysk jest stosunkowo cienka. Zalecamy montaż na gładkich powierzchniach tj.: ściana, płyta meblowa, szkło, blacha, metal, drzwi. Folia samoprzylepna błysk jest odporna na warunki atmosferyczne.

   Folia transparentna

Druk lustrzany na folii transparentnej - potocznie nazywany "druk po stronie kleju". Wydruk na tej folii jest transparentny (widoczne są tylko kolory) bez białego podkładu. Folia swoje zastosowanie ma m.in. przy podklejaniu szkła, plexi i innych podkładów transparentnych. 

   Folia transparentna + biały poddruk

Folia z wydrukiem pełno kolorowym o powierzchni matowej. Technologia lustrzanego druku, potocznie nazywanym "druk po stronie kleju". Często wykorzystywany materiał do podklejania szkieł (imitacja paneli szklanych z bezpośrednim nadrukiem do kuchni i łazienki).

   Folia One Way Vision

Folia posiada dziurkowaną perforacje widoczności - od wewnętrznej strony pomieszczenia ograniczona jest do 70%, natomiast od strony zewnętrznej widać wyraźnie kolorowy nadruk. Folia One Way Vision idealnie sprawdza się jako dekoracja szklanych witryn i drzwi oraz szyb m.in. w pojazdach.

   Folia One Way Vision - Odblaskowa

Folia posiada dziurkowaną perforacje widoczności - od wewnętrznej strony pomieszczenia ograniczona jest do 60%, natomiast od strony zewnętrznej widać wyraźnie kolorowy nadruk. Folia One Way Vision idealnie sprawdza się jako dekoracja szklanych witryn i drzwi oraz szyb m.in. w pojazdach. Dzieki specjalnej technice odblaskowej grafika widoczna jest również nocą.

   Folia MagnaFlex

Folia magnetyczna Magnaflex o grubości 0,5 mm oraz błyszczącej powłoce. Rewalacyjna forma dekoru na kaloryfery, lodówki, samochody. Osiąga dużą siłę przyciągania. Do jej produkcji nie używa się metali ciężkich. Podczas eksploatacji na zewnątrz, minimum dwa razy w tygodniu przecierać warstwę przylegającą, osuszając gromadzącą się kondensację pary wodnej oraz brud.

   Folia Naschen EasyDOT - łatwy montaż

Materiał posiada dedykowany klej DOT, który umożliwa bardzo łatwą aplikację bez pęcherzy powietrza oraz ewentualne przeniesienie dekoru w inne miejsce bez utraty właściwości klejących folii. Wykończenie matowe o grubości 100 µm. W razie błędnej aplikacji folia daje możliwość demontażu i montażu raz jeszcze. olia jest elastyczna, łatwa w aplikacji na proste oraz lekko zakrzywione powierzchnie. Folia EASY DOT posiada certyfikaty B1 i M1. Klej punktowy Easy Dot nadaje produktowi delikatny efekt struktury karbonu, który z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach klej rozprowadzi się po całej powierzchni równomiernie, a naklejka stanie się idealnie płaska.

   Folia szroniona (mrożona)

Elegancka folia samoprzylepna stosowana na szyby dla uzyskania efektu oszronienia lub nadania efektu piaskowania. Stosowana w szczególności do dekoracji witryn i przeszklonych drzwi. Folia szroniona może być zadrukowana lub wycinana ploterowo.

   Folia wylewana - 3M™

Wylewana folia o grubości 50 mikronów. Folia wykończona połyskiem z pozycjonowalnym aktywowanym przez docisk klejem Controltac™ Comply™. Posiada niewidoczne kanaliki odpowietrzające ułatwiające i przyspieszające aplikacje. Bardzo elastyczna, przeznaczona do aplikacji na najtrudniejszych powierzchniach włącznie z dwukierunkowymi przetłoczniami. Właściwości folii powodują, że jest ona najlepszym materiałem aplikowanym na najtrudniejsze pojazdy. Dodatkowym atutem jest też szybkie i bez pozostałości kleju usuwanie folii z powierzchni np. karoserii pojazu poprzez podgrzanie, np. po zakończeniu ekspozycji grafiki.

   Folia podłogowa Naschen Print'n'Walk

Materiał Neschen DOT Print and Walk to unikatowa folia samoprzylepna stosowana do montażu na podłodze wewnątrz pomieszczeń. Umożliwia bardzo łatwą, a przed wszystkim szybką aplikację bez udziału grupy fachowców. W razie błędu jaki powstał przy montażu, materiał ten daje możliwość poprawki bez szkody dla końcowego efektu. Folia posiada strukturę drobnego piasku. DOT Print’n’Walk jest matową folią monomeryczna wykonaną z PCW o grubości 200 µm. Jest odporna na działanie wielu detergentów i rozpuszczalników.

Cechy:
- przeznaczona do zastosowań wewnętrznych krótkoterminowych, takich jak targi lub promocje
- możliwość aplikacji ściennej – uzyskamy efekt tapety samoprzylepnej (bardzo łatwej w aplikacji) z strukturą drobnego piasku
-wydrukowana naklejka podłogowa nie wymaga dodatkowej laminacji
- przyjazny dla środowiska klej na bazie wody
- atesty określający klasę palności wg DIN EN 13501-1
- atesty antypoślizgowości R9 dla zadrukowanej folii: dla tuszy HP Latex
- deklarowana trwałość naklejki podłogowej: około 2 tygodni

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: