Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

Szary jasny marmur kamień tekstura tło

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©notwaew
Nr zdjęcia: #104080866
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 149 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość

Panele szklane w domu

Wśród wielu niebanalnych ewentualności, jakie można użyć w dekoracji domu, wysokie miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj bez wysiłku i stosunkowo tanio zaprojektować szczerze super panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane zazwyczaj trafiają w przestrzeń pomiędzy półkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale wcale nie są to jedyne ulokowanie, w którym mogą zostać zamieszczone. Dostępne panele są nader wytrzymałe i wszechstronne, gdyż wyprodukowane są z hartowanego szkła, które jesteśmy w stanie pokryć kolorem właściwie w jakikolwiek sposób. Pozyskiwane kolory i wzory są nieomal niezniszczalne ze względu na zastosowania do ich ochrony specjalnych żywic epoksydowych, które generują na ich powierzchni nadprogramową warstwę ochronną, zabezpieczającą poza tym przed promieniami UV. Warto wiedzieć, na panelu mogą znajdować się omalże dowolne wzory, co pozwala nam w sposób bezgraniczny sterować estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Potencjał wielu materiałów wciąż jest nie do końca wykorzystany, odkrywamy go wraz z pojawianiem się coraz nowszych technologii. Szkło od wieków jest cenionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, który nam służy do produkcji oryginalnych i efektownym dekoracji ściennych nazywanych panelami szklanymi. Technika bezpośredniego druku UV na szkle jest stosunkowo nowa, jednak bardzo szybko zyskała uznanie wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, na powierzchni pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów. Nowym ostatnio coraz modniejszym trendem, jest stosowanie paneli szklanych z grafiką, jako wypełnienie nad kominkiem – dobrze dobrana kompozycja pozwala uzyskać ciekawy efekt architektoniczny, jednocześnie zapewniając trwałość i łatwość czyszczenia oraz obsługi.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).