druk z twojego zdjęcia

Dlaczego bezpiecznie i bez obaw możesz zrobić u nas zakupy?

Dlaczego warto nam zaufać?

Group 11.png

Nasz sklep spełnia kryteria Trusted Shops, co gwarantuje bezpieczne zakupu

W celu otrzymania certyfikatu Trusted Shops – nasz sklep przeszedł szczegółowy audyt prowadzony przez specjalistów z tej znanej na całym świecie organizacji certyfikującej.

Firma Trusted Shops sprawdziła nasz sklep i na podstawie pozytywnego wyniku audytu udzieliła nam certyfikatu.

Kryteria jakości Trusted Shops, które były brane pod uwagę, można znaleźć tutaj:

Group 5.png

Gwarancja

Bezpośrednio po złożeniu zamówienia, możesz jednym kliknięciem, zupełnie bezpłatnie pobrać gwarancję Trusted Shops. Jeżeli zamówienie nie będzie zrealizowane – firma Trusted Shops zwróci Ci całą zapłaconą kwotę do 10 tyś. zł.

W przypadku innych konfliktów pomiędzy Tobą drogi kliencie, a sklepem – masz silnego sprzymierzeńca w postaci firmy Trusted Shops, której zadaniem jest zadbanie, aby certyfikowane przez nią Sklepy Internetowe spełniały najwyższe standardy obsługi.

Group 6.png

Pozytywne opinie

Każdy klient po dokonaniu zakupu może nas ocenić korzystając z naszej wizytówki Google oraz panelu Trusted Shops – mimo, że niezadowolony klient chętnie dzieli się swoimi negatywnymi odczuciami – nam do tej pory się taki nie trafił. 100% naszych opinii jest 5-gwiazdkowych i robimy wszystko, aby tak pozostało.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do poprawności realizacji zamówienia staramy się je rozstrzygać na korzyść klienta – aby każdy kto opuści nasz sklep był zadowolony i dzielił się swoją opinią z innymi. Dzięki takiemu podejściu, wielu klientów wraca do nas wielokrotnie.

Nasze opinie z Google przeczytasz klikając na wstążkę po prawej stronie ekranu, lub pod tym linkiem:

Group 7.png

Nasze produkty są bezpieczne i ekologiczne

Bezpieczeństwo i ekologia to dla nas priorytety – dlatego:

  • wszystkie produkty szklane dostępne w sklepie internetowym Skycolor24 są wykonane na szkle laminowanym w piecu próżniowym – dzięki czemu nasze szklane dekoracje są bezpieczne z punktu widzenia przepisów budowlanych – nawet w przypadku stłuczenia szkło pozostaje połączone laminatem, aby jego elementy nie mogły nikogo zranić

  • wszystkie wydruki w Skycolor24, są ekologiczne, wykonane na bazie certyfikowanych tuszy – dzięki czemu mogą być eksponowane we wnętrzach mieszkalnych, szpitalach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej.


OPINIE