NEW WEEK -30% NA WSZYSTKO

Panele dekoracyjne - kilka nowoczesnych alternatyw.

Panele dekoracyjne

Panele dekoracyjne znaleźć mogą zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu, ale również na zewnątrz

Można je zastosować np. w kuchni do dekoracji przestrzeni między szafkami, ale również gabinecie czy firmie.

Wszystkie dostarczane przez nas panele dekoracyjne, wykonane są w trwałej i ekologicznej technologii druku UV.

Stosujemy różne materiały, aby każdy mógł dostosować ofertę do własnych wymagań.

Panel pleksi

to przeźroczysty materiał, wyglądem przypominający szkło, ale nietłukący. Wydruk nanosimy na rewersie, czyli od strony ściany, jest więc dodatkowo chroniony przez sam materiał. Wydruki na pleksi, świetnie prezentują się po podświetleniu.

Materiał można frezować do dowolnego kształtu oraz nawiercać w nim otwory montażowe.

Panel aluminium -dibond

Bardzo trwały i sztywny materiał, a przy tym lekki. Składa się z 2 płyt aluminiowych z rdzeniem kompozytowym. Występuje jako podkład w kolorze białym, o gładkiej powierzchni, ale również w wersji "szczotkowanej" z delikatną strukturą czesanego metalu.

ALUMINIUM - DIBOND w kolorze białym, polecamy szczególnie do prezentacji kolorowych fotografii, zaś srebrne aluminium, z efektem czesanego metalu - dobrze nada się do postarzanych czarno białych zdjęć, lub takich z fektem Sephi

Materiał można frezować do dowolnego kształtu oraz nawiercać w nim otwory montażowe. Możliwy jest druk dwustronny. Na życzenie możemy zalaminować wydruk w celu uzyskania efektu połysku.

Panel PCV spieniony

to sztywny materiał o matowej, idealnie białej powierzchni. Chętnie wykorzystywany przez profesjonalnych fotografów do prezentacji swoich prac - dzięki idealnie białej powierzchni świetlnie odwzorowuje kolory, a atrakcyjna cena, pozwala tworzyć duże wystawy, z wykorzytaniem rozsądnego budżetu.

Materiał można frezować do dowolnego kształtu oraz nawiercać w nim otwory montażowe. Możliwy jest druk dwustronny. Na życzenie możemy zalaminować wydruk w celu uzyskania efektu połysku.a.

Panel HIPS

to cienkie (1mm) - a przy tym wytrzymałe i lekkie panele. Dosyć podatne na zginanie, z zachowaniem odpowiedniego promienia. Jest to materiał poliestrowy, który można wykorzystać do tworzenia nawet skomplikowanych form przestrzennych. Może być wykorzystany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Materiał można frezować do dowolnego kształtu oraz nawiercać w nim otwory montażowe. Możliwy jest druk dwustronny.

Panel sklejka

drukujemy bezpośrednio na sklejce z drzewa liściastego, o grubościach od 6 do 18mm.

To bardzo oryginalny materiał, dający spore możliwości. Można drukować zarówno zdjęcia jak i napisy, oraz pozostawiać wydruk półprzeźroczysty, aby nie tracić wyraźnego wyglądu drewnianych słoi. Można również dodać białe tło, co sprawi, że kolory będą bardziej wyraziste, a słoje słabiej widoczne. Chętenie zaprojektujemy w tej technologii oryginalną dekorację do Twojego wnętrza.

Materiał można frezować do dowolnego kształtu oraz nawiercać w nim otwory montażowe. Możliwy jest druk dwustronny.


Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz:
polecane dekoracje ścienne