Certaldo NR ZDJĘCIA: #186611784

SKONFIGURUJ ZAMÓWIENIE
CENA AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE PRZELICZONA

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
© jancaesar1988
Powiększ zdjęcie
1ZMIEŃ PRODUKT
Produkt (rodzaj wydruku)
2WPISZ WŁASNE WYMIARY
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
Laminat
Kadr
3WYBIERZ PODKŁAD
Kliknij na listę i przeczytaj charakterystykę podkładu.
4EFEKTY
ZMIEŃ KOLORYSTYKĘ ZDJĘCIA
Efekty

ODBIJ ZDJĘCIE
Efekty
OBRÓĆ ZDJĘCIE
Efekty
Otwory montażowe
Otwory na gniazda (okrągłe). Rysunek wyślij na: bok@skycolor24.pl
Klej montażowy(1 tuba = ok. 1,5m²)

Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość zamówienia paneli szklanych z opcją montażu. Zadzwoń lub napisz!

Bezpośredni druk uv na szkle to nowość na rynku aranżacji ścian. Panele szklane z grafiką stanowią doskonałą formę dekoracji, jako ekrany i fartuchy kuchenne (między szafkami wiszącymi, a blatem kuchennym w kuchni), szklane ścianki w kabinach prysznicowych, szkła dekoracyjne w szafach lub jako forma szklanych obrazów ściennych. Jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie precyzyjnych otworów w szkle (pod gniazdo elektryczne, otwór pod baterie, itp.), dzięki czemu dekory szklane mają swoje zastosowanie w każdym miejscu. Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a dodatkowo po zadruku UV dla bezpieczeństwa szkło dekoracyjne podklejone jest białą folią (w razie stłuczenia folia ma za zadanie utrzymać szkło w jednym elemencie na ścianie, pełni również rolę maskującą przed klejem).

W ofercie posiadamy kilka rodzai paneli szklanych o różnych właściwościach i cechach. Dekory szklane wysyłamy w skrzyniach drewnianych na terenie całego kraju i UE lub dowozimy własnym transportem.

Czym różni się panel szklany Sky Float od Sky OptiDiamond?

Szkło OptiDiamond jest idealnie przezroczyste tzn. szkło diamentowe z przeznaczeniem pod wydruki. Szkło Float posiada delikatnie zieloną powłokę naturalną dla szkła. Przy wydrukach np. czarno-białych zdjęć, grafika na szkle rodzaju Float wpada w odcień zieleni, jest to zauważalny efekt. Podobna sytuacja występuje przy grafikach gdzie przeważna jednolity kolor np. żółty. Zalecamy zamawiać szkło OptiDiamond, kolory zdjęć są najbardziej zbliżone do tych, które widać na monitorze.

Szkło OptiDiamond mimo lepszej jakości również posiada delikatny ułamek procentowy zielonej barwy naturalnej, która jest naturalna dla wszystkich szkieł.

Panele szklane rodzaju Float sprawdzają się jako tańsza alternatywa przy wydrukach gdzie występuje duża liczba kolorów.

Oba panele szklane przedstawiają prestiżowy efekt końcowy, różnica między nimi jest zauważalna zestawiając dwa szkła z tą samą grafiką obok siebie


Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: