Dla nietypowych i dużych realizacji zapraszamy po wyceny indywidualne do kontkatu z BOK.

Wybierz produkt i poznaj jego cechy

Druk na PCV

Nowowczesne lekkie obrazy wykorzystywane do dekoracji pomieszczeń oraz w reklamie. Obrazy PCV z bezpośrednim nadrukiem UV mają niesamowitą głębię kolorów i fotorealistyczny wygląd dzięki białej matowej powierzchni. Są bardzo lekkie, dzięki czemu obrazy można montować nawet na taśmę dwustronną. W ofercie posiadamy różne grubości podkładu. Obrazy na piance PCV często wykorzystywane są jako forma dekoracji do mieszkania, biura oraz przez fotografów na wystawach do prezentacji własnych zdjęć. Skontaktuj się znami jeśli interesuje Ciebie inna grubość płyty PCV niż ta podana w standardowej ofercie.

PCV grubość 3 / 5 / 10 mm

Nowoczesne obrazy wykonane w technologi UV. Bezpośredni druk uv na płycie PCV (twarda pianka) to żywe kolory i fotorealistyczna jakość. Obrazy są lekkie, można je montować nawet na taśmę dwustronną. Dodatkowo obrazy można zamontować za pomocą kleju montażowego lub dystansów.

Zastosowanie: dekoracje wnętrz, obrazy ścienne, reklama na zewnątrz, wystawy fotografów

Nasi klienci ofertę na PCV mogą znaleźć pod następującymi słowami kluczowymi: obrazy pcv, obraz pcv, pianka pcv, druk na pcv, grafika na pcv, nowoczesne obrazy, obraz na płycie, lekki obraz ścienny, obraz z pcv, zdjęcie na pcv

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: