Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Przeczytaj opinie o nas w Google: KLIKNIJ

Możesz też podzielić się swoją opinią. Będzie nam bardzo miło.

Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie
Wybierz produkt i poznaj jego cechy

Fototapeta

Nasze fototapety są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia i produkowane w najnowocześniejszej technologii druku Latexowego oferowanego przez firmę HP. To doskonała forma dekoracji ścian w mieszkaniu, biurze, restauracji, sali gimnastycznej, spa, przedszkolu, hotelu i wielu innych miejscach. Dzięki technologii Latexowej nasze fototapety posiadają niesamowitą głębie kolorów oraz fotorealistyczny wygląd. Tusz HP LATEX jest tuszem wodnym. Do 70% to woda, reszta to polimer lateksowy, zmiękczacze podłoża oraz pigment. Tusze wodne zapewniają doskonalsze mieszanie kropel, a tym samym większą przestrzeń barwną, wierniejsze oddawanie kolorów, kontrast i nasycenie. Tusz lateksowy wiąże się zarówno z powierzchnią niechłonącą jak i nośnikami absorbującymi tusz (media powlekane). Na podłożu tusz lateksowy tworzy cienką błonkę, która pod wpływem temperatury wiąże się na stałe z podłożem. Po utrwaleniu warstwa tuszu jest zarówno elastyczna jak i odporna na ścieranie. Wydruk jest suchy, trwały oraz bezwonny.

   Fototapeta Latex HP z klejem

Podkład ma właściwości oddychające. Fototapeta światowego producenta firmy HP, posiada certyfikat FSC® i w 10% składa się z surowców wtórnych, a wydruki wykonane za pomocą atramentów HP Latex Inks mają certyfikat GREENGUARD Children & Schools SM i spełniają normy AgBB. Takie certyfikaty gwarantują, że fototapetę można montować m.in. w placówkach publicznych. Montaż fototapety jest niezwykle prosty, nie jest wymagane stosowanie dodatkowego kleju ponieważ ten jest zaaplikowany już na materiale. Wystarczy spryskać klej wodą, aby się samoistnie aktywował.Przed montażem podkładu należy oczyścić i zagruntować powierzchnię.

Cechy:
- własny klej - aktywacja wodą
- gramatura: 175 g
- oddychający podkład
- super gładka powierzchnia
- trwała, odporna na blakniecie
​- ognioodporna (klasa A)

   Fototapeta Latex Premium 212g

Fototapeta Latex Premium 212g to oryginalny, trwały podkład latexowy (górna warstwa tapety powleczona cienką warstwą lateksu) o gładkiej lekko satynowej powierzchni. Fototapeta nie przepuszcza kleju, idealnie oddaje żywe kolory i fotorealistyczną jakość. Zapewnia świetny wygląd ścian na długie lata. Montaż odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania.

Cechy:
- trwała, odporna na blakniecie
- sugerowany klej: METYLAN SPECIAL
- super gładka powierzchnia


Zastosowanie: Fototapeta Latexowa przeznaczona jest do domów, mieszkań, klubów, restauracji, biura jako dekoracja wnętrz. Przed montażem podkładu należy oczyścić i zagruntować powierzchnię.

   Fototapeta Flizelinowa

Gładki materiał na podkładzie fizeliny NESCHEN PERFORMANCE WALLPAPER SMOOTH. Wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Materiał  ma swoje zastosowanie w takich pomieszczeniach m.in. jak kuchnia lub łazienka. Materiał to fizelina lateksowa powlekana powstała z połączenia celulozy z włókniną.  Fotorealistyczna jakość zadruku. Produkt sklasyfikowany jest jako trudno palny (nawet zadrukowany).
Cechy:
- gramatura tapety gładkiej ok. 190 g/m2, grubość ok. 320 µm
- matowa powierzchnia
- łatwa do aplikacji
- prosta do demontażu bez pozostawiania śladów
- odporna na pęknięcia i zarysowania 
- nie zawiera PCV

   Fototapeta Płótno

Gruba fototapeta o strukturze płótna. Do montażu fototapety wymagany jest dodatkowo klej. Fototapeta maskuję nam ubytki oraz nierówności na ścianie. Oryginalne włoskie płótno.

   Papier plakatowy

Wysoka jakość nadruku w technologii lateksowej na papierze plakatowym. Niepowlekany papier 200g o gładkiej, satynowej powierzchni. Jakoś nadruku fotorealistyczna.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: