Wybierz produkt i poznaj jego cechy

Fototapeta

Nasze fototapety są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia i produkowane w najnowocześniejszej technologii druku Latexowego oferowanego przez firmę HP. To doskonała forma dekoracji ścian w mieszkaniu, biurze, restauracji, sali gimnastycznej, spa, przedszkolu, hotelu i wielu innych miejscach. Dzięki technologii Latexowej nasze fototapety posiadają niesamowitą głębie kolorów oraz fotorealistyczny wygląd. Tusz HP LATEX jest tuszem wodnym. Do 70% to woda, reszta to polimer lateksowy, zmiękczacze podłoża oraz pigment. Tusze wodne zapewniają doskonalsze mieszanie kropel, a tym samym większą przestrzeń barwną, wierniejsze oddawanie kolorów, kontrast i nasycenie. Tusz lateksowy wiąże się zarówno z powierzchnią niechłonącą jak i nośnikami absorbującymi tusz (media powlekane). Na podłożu tusz lateksowy tworzy cienką błonkę, która pod wpływem temperatury wiąże się na stałe z podłożem. Po utrwaleniu warstwa tuszu jest zarówno elastyczna jak i odporna na ścieranie. Wydruk jest suchy, trwały oraz bezwonny.

Fototapeta Latex HP z klejem

Materiał polecany przez zespół SKYCOLOR24. Do montażu tego podkładu nie potrzebujemy kleju, materiał zawiera go w sobie, po spryskaniu fototapety wodą klej sam się aktywuje (na zasadzie znaczków pocztowych). Materiał stosunkowo gruby, pokrywa nam drobne ubytki i nierówności na ścianie. Połączenie fototapety samoprzylepnej z fototapetą latex. Podkład o powłoce matowej.

Fototapeta Latex 212g

Do montażu tego podkładu wymagany jest dodatkowo klej (polecamy klej Metylan Special). Papier pokryty lateksem dzięki temu jest grubym materiałem maskującym niedoskonałości na aplikowanych powierzchniach. Dzięki gładkiej strukturze wydruk jest fotorealistyczny, powłoka matowa.

Fototapeta Flizelinowa

Gładki materiał na podkładzie fizeliny. Wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Wyróżnia go przepuszczalność, dzięki czemu ściana oddycha, dzięki czemu ma swoje zastosowanie w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka. Wykończenie w połysku. Fotorealistyczna jakość zadruku. Szybkoschnąca, odporna na zarysowania. Montaż jest szybki, łatwy i przyjemny bo wystarczy posmarować klejem samą ścianę i przykleić suchą fototapetę.

Fototapeta AntyRefleks Mat

Do montażu tego podkładu nie potrzebujemy kleju, materiał zawiera go w sobie, ma właściwości dużej naklejki. Po oddzieleniu fototapety od papieru bezpośrednio aplikujemy ją na powierzchnie. Idealna fototapeta do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Powłoka antyrefleksyjna.

Fototapeta Samoprzylepna Połysk z laminatem

Do montażu tego podkładu nie potrzebujemy kleju, materiał zawiera go w sobie, ma właściwości dużej naklejki. Po oddzieleniu fototapety od papieru bezpośrednio aplikujemy ją na powierzchnie. Materiał posiada powłokę błyszczącego laminatu. Na powłoce fototapety występuje refleks światła

Fototapeta Płótno

Gruba fototapeta o strukturze płótna. Do montażu fototapety wymagany jest dodatkowo klej. Fototapeta maskuję nam ubytki oraz nierówności na ścianie. Oryginalne włoskie płótno.

Papier plakatowy

Wysoka jakość nadruku w technologii lateksowej na papierze plakatowym. Jedna strona papieru pokryta niebieską warstwą dzięki czemu przez papier nie przebija podłoże.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: